Cите лyдyвaa по заводливата Pyби: Денecка е баба на 42 години и ce’ yште изгледа нeoдоливо (Фото)

Барбара Мори, актерката која го глумеше ликот на Руби беше сон на повеќето мажи, а се покажа дека тоа и понатаму не се менува.

Актерката од бракот со Серхио Мајер го има синот Сехрио Мајер Мори кој го роди во 1998 година. Во 2016 и нејзиниот син доби дете и со тоа ја направи една од најмладите баби на светот. Барбара денеска има 42 години и се’ уште изгледа одлично.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.