Boзиш, возиш и oп…ШПИЦ! (Фото)

Кога дефектите би се решавале за еден ден, ова немаше да биде Прилеп и Македонија, туку Швајцарија на балканите…

Шалата настрана, внимавајте низ градов, особено навечер…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.