Aктерот Ненад Нацев со ново моќно видео направи патос со оние кои си играат со маката на земјоделците (Видео)

Актерот Ненад Нацев повторно ја крена Македонија на нозе овој пат коментирајќи ја цената на грозјето.

Тој ги повика лозарите да се обединaт сами да почнат од родот да произведуваат продукти и постави одлично прашање до како што вели “фотеља мајсторите”.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.