Aиша Дијаз – најатрактивната Доминиканка

dddddd

Доминиканската секс бомба Аиша Дијаз е актерка и фотомодел родена на 30 април 1988 година.

Таа се има појавено во повеќе од 10 музички спотови на познати ѕвезди како 50 Цент, Крис Браун, Ники Минаж и други, но исто така ги има красено насловните страници на многу светски списанија.

Амбициозната убавица од Доминиканската Република живее во Њујорк, каде има сопствена линија на облека.
170426059.10_mn
170426059.13_mn
aaaaadss
dsdsds
ssss
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.