20 неверојатни грешки од филмовите, кои не сте ги виделе, а ќе ве насмеат до солзи

Ако сте љубител на филмови (а кој не е?) тогаш вас веројатно ве интересираат и сите грешки кои завршиле во финалниот производ. Тоа е веројатно единствената работа која филмаџиите ги сакаат повеќе од самите филмови.

Малите грешки кои никој нема да ги примети, дури ни режисерите се додека не стане прекасно, имаат и тоа како голема вредност ако самите ги воочите.

Во видеото кое следи погледнете 20 неверојатни грешки од филмските достигнувања:

А.Г.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.