180 вработувања во Тутунски Комбинат – Плата 15.340 денари

Tутунски Комбинат Прилеп објави оглас за ангажирање на 180 работници на определено работно време во траење од 3 месеци.

Огласот трае само 3 дена, заклучно до 26.11.2021год.

Основната плата изнесува 15.340денари.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.