“Што ветуваше Шеќеринка во 2008 година???” (ВИДЕО)

Што ветуваше актуелната министерка за одбрана Радмила Шеќеринска пред точно 10 години…

Има ли условени препораки во овој говор?!


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.