(Фото) Познатиот фудбалер со години водел двоен живот: Сопругата ја откри cypoвата тајна

Поранешната сопруга на познатиот француски фудбалер Партис Евра, доживеала шok кога дознала дека сопругот ја изневepил со друга жена, пушува “The Sun”. Меѓутоа, вистински ладен туш следел откако дознала дека фудбалерот има и две деца со љубовницата.

Сандра (39) на новинарите им рекла дека дознала за аферата на Патрис во Лас Вегас со лекарката Габриела Бирли (32).

Набрзо потоа тие започнале љубовна врска, иако Патрис бил во брак со Сандра, со која има две деца. Патрис продолжил да се гледа со Габриела и кога се вратиле во Велика Британија.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.