Урнебесно: Што се случува кога сопругата ќе го фати мажот во прељуба (Видео)

Снимка од прељуба во еден град насмеа милиони корисници на социјалните мрежи. Еден таков инцидент стана вирален на мрежите и насмеа многу корисници, кои не можеа да останат имуни на урнебесната ситуација.

Видеото започнува со човек кој одвреме-навреме излегува на тераса и проверува што се случува наоколу. Во еден момент од кадарот гледаме жена, која очигледно знае дека овој маж ја изневерува и се обидува да го фати на дело.

Потоа следи урнебесна ситуација, кога една жена во потрага по својот љубовник успева да ги најде клучевите од зградата и бесно влегува внатре. Додека бесната госпоѓа се качува по скалите за да ги фати прељубниците, на терасата излегува друга жена.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.