УРНЕБЕСНО ВИДЕО НА ФЧЕРАШНИ: “Евангелие по Заев, псалм 3-6-9”

Ново урнебесно видео на “Фчерашни Новости”

“Евангелие по Заев, псалм 3-6-9” – вака звучи во попска верзија:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.