(Урнебесно видео) Како комшивки пијат кафе за време на пандемија со коронавирус

Малку смеа нема да наштети никому.

Видеото доаѓа од Турција и има за цел да ве расположи во овие депресивни и тешки денови.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.