Трајче од “Северна” Македонија бара цигapa од Србин во Америка (Урнебесно видео)

Урнебесно видео кое ја насмеа цела Македонија, само со овие зборови може да се опише видеото кое го објави инфлуенсерот на Инстаграм „Роџак из Америке“.

Се работи за новинарот Александар Стојковиќ кој живее и работи во Њујорк, САД. Стојковиќ секојдневно објавува смешни видеа на неговиот Инстаграм профил каде го следат над 8.600 корисници.

Погледнете го видеото кое одекна на социјалните мрежи во Македонија

Повеќе видеа од Aлександар погледнете ТУКА


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.