Тикет на денот – 09.27.2016

tiket-na-denot

Динамо Загреб – Јувентус 2
Спортинг Лисабон – Легија 1
Арсенал – Базел 1
Менхегладбах – Барселона 2
Селтик – Манчестер Сити 2
Лудогорец – ПСЖ 2
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.