Твит на денот: “3aeв денеска у Велес дошол со брод!”

Твит на денот

– Заев денеска у Велес дошол со брод!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.