Твит на денот: “Задолжителна опрема за “Пивофест” во Прилеп”

Tвитерџиите се шегуваат за состојбата во Прилеп, иако истата воопшто не е за шегување….


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.