“Тасевски”: Еј на ваков ckaндал, само едно прашање од новинарите, наместо да спијат пред врата кај Заев!

Како може никој ништо да не прашува кога пред нив стои ваков ckaндал, вели Сашо Тасевски по вчерашната прес-конференција на потпретседателот на ВМРО-ДППМНЕ Александар Николоски.

Во продолжение можете да го прочитате статусот на актерот Тасевски:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.