Следете во живо: Mицкocки во посета на компаниjaта “Пopше Maкедониja”

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска напладне ќе оствари посета на компанијата „Порше“ Македонија при што по завршување на посетата ќе даде изјава за медиумите.

Порталот “КУРИР” изјавата ќе ја пренесува во живо.

Линкот од видеото е во продолжение:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.