Се избричи Гавазова…?!

Фолкерката Сузана Гавазова е позната по нјзиниот сексипил, а овојпат се одлучи и за еден храбар и неочекуван потег.

Таа на својот Фејсбук профил објави фотографии од нејзниот нов стил, со кој наликува на американската пејачка Ријана.

Сузана не престанува да ги изненадува фановите, а мора да признаеме дека новата фризура одлично и стои.

#mylove #beach #sun

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on