Се избричи Гавазова…?!

Фолкерката Сузана Гавазова е позната по нјзиниот сексипил, а овојпат се одлучи и за еден храбар и неочекуван потег.

Таа на својот Фејсбук профил објави фотографии од нејзниот нов стил, со кој наликува на американската пејачка Ријана.

Сузана не престанува да ги изненадува фановите, а мора да признаеме дека новата фризура одлично и стои.

#mylove #beach #sun

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.