Се запали возило на автопатот Велес – Скопје (ВИДЕО)

Наш читател ни испрати видео од автопатот Велес-Скопје во близина на Петровец, каде попладнево се запалило возило.

Голем облак од дим се издигал од возилото, а не е познато дали има повредени лица.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.