Само најхрабрите поминуваат, останатите молат да добијат крилја за да прелетаат (Фото)

Само најхрабрите можат да го преминат градскиот плоштад “Методија Андонов – Ченто” во Прилеп, останатите молат да добијат крилја за да прелетаат.

Лизгалиште “Прилеп 2019”


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.