“Прилепчани преку плакати го изразуваат својот револт од институциите?!”

Здружението за глуви и наглуви лица Прилеп на овој начин го изрази револтот кон својот претседател??

Незадоволни граѓани реагираа и за тоталната партизација на институциите…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.