Прес конференција на Мицкocки во 13 часот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска ќе одржи прес-конференција.

Според најавите од партијата, прес-конференцијата е закажана во 13 часот.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.