Првите тренинзи на Ноле на 4-годишна возраст: Погледнете како изгледал најдобриот на сите времиња во 1991 година (Видео)

32 години подоцна 22 Гренд слем титули и најдобар во светот на сите времиња! Првите чекори на Ноле на тениските терени, на само 4-годишна возраст:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.