Повторно тешка сообраќајна несреќа на Плетвар!

 

pletvar

Поради неприлагодена брзина или непочитување на сообраќајните знаци повторно во прашање е доведена безбедноста на учесниците во сообраќајот.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.