Повеќе од 100 видови пиво и секаков пијалок што може да замислите, го има само на едно место во Прилеп

Неодамна во Прилеп со работа започна најголемата продавница за пијалоци.

Лоцирана во дуќанот на домот “Спиро Забрчанец” Liquor Store Prilep , е прва премиум дестинација за секаков тип на пијалоци во Прилеп.

Конечно градот под Марковите Кули доби еден современ продажен салон за пијалоци, каде на едно место може да се најде се’ и сешто и за сечиј вкус.

А кога велиме се’ и сешто, навистина мислиме така. ВО Liquor Store има 100 различни видови на пиво, буквално се’ од жестоки и безалкохолни пијалоци, а љубителите на квалитетни тутунски производи, тука можат да си набават кубански и италијански пури.

За оние кои се’ уште не го посетиле Liquor Store, дел од понудата можат да погледнат на Фејсбук страната: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555827827769.

Следете ги, затоа што речиси секој ден имаат разни промоции и намаленија.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.