“Пина малко”: Новиот кружен во Струмица е доказ дека гајба пиво на работниците се дава кога ќе доработат (Видео)

Тоа што Струмица добила нов кружен тек не е никаква вест, но вест е дека тој не е поставен во центарот на крстосницата, ами малку – понастрана…

“Пина малко….не е важно”….
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.