“Охридски фиштериер” (Урнебесно видео)

Домашен миленик кој не сака да шета на копно

Несекојдневна глетка на шеталиштето покрај Охридското Езеро. Домашниот миленик на овој човек не сака да шета како секое куче.

Го доби надимакот “Охридски фиштериер”.

Погледнете:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.