Ова не сте го виделе досега: Со “ринге ринге раја” ја збуниja одбраната и поентираа (Видео)

Интересно видео се шири на Твитер од фудбалска акција која според коментарите потекнува некаде од Азија. Погледнете како ја збунија одбранта и постигнаа гол:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.