НЕШТО ПРЕЈАКО! (ВИДЕО)

За перформансот и режијата во продолжение не треба зборови, доволно е само неколку пати да се прегледа, одново и одново…

Секоја чест!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.