Неделна разгледница од Мечкин Камен во Крушево: Допир со неверојатна природа, бескрајна убавина, мелем за душа (Фото галерија)

Природа која освојува во сите годишни времиња

Неделна прошетка на Мечкин Камен кај Крушево, прекрасна природа, кристално чист воздух, зеленило, шума….

Што уште треба за еден одлично поминат ден?

А, да ќе заборавевме …. На Мечкин Камен има огромен простор кој овозможува запазување на здравствените препораки за социјална дистанца.

И секако, бидете одговорни кон природата! Носете си мезлаци и јадење од дома, не мора да палите оган за скара!


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.