Најјакиот коментаторски гаф досега: Слушнете го коментаторот на “Спортклуб” (Видео)

„Челси воли велики, Јунајтед воли мали“, рече коментаторот за време на преносто на големото англиско дерби викендов помеѓу Челси и Манчестер Јунајтед.

Секако тоа се однесуваше на процентите од поседот. Погледнете во продолжение:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.