Најдобрата реклама досега со најмоќна порака (Видео)

Видеото носи порака: “Сите заробени животни копнеат да бидат слободни, Зоолошките градини се затвор за животни”
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.