Нанесете го ова на главата – Косата ќе расте како луда и ќе биде 3 пати погуста

Ако имате проблем со ретка која која споро расте, лекот го имате во кујната.

Земете 4 главици кромид, излупете ги и иситнете ги во блендер.

Исцедете го сокот од нив низ газа, па нанесете го со четка за фарбање на темето.

Држете ја маската еден час, па измијте ја косата со шампон.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.