МОЌНО ВИДЕО: “Вие што со мисла, збор, присуство бевте со мене во најтешкото – Благодарам на дел од блиските што станаа далечни”

“Кога слободата е ропство а среќата тага! Мелем на душа сте ми, сите #вие што со мисла, збор, присуство бевте со мене во најтешкото. Благодарам на дел од блиските што станаа далечни. #Длаборез е проект кој со солзи ја гали татковината, а од срце ви го поклонувам.

Немаше да биде ваков без мајсторијата на моите пријатели:Кокан Димушевски – Аудио, Мартин Павловски-Шминка, Ласко Џуровски- Дизајн на текст”, напиша Дурловски на Фејсбук.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.