Метеор падна во Прилеп на улица? (Фото)

Веројатно и друго логично објаснување за ова нема…

“Бравос” за мајсторот кој свесно или несвесно ја поставил оваа препрека на патот…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.