Магаре ја “чува” новата рампа пред општина Прилеп (Видео)

Европски, нема што…

Магаре ја “чува” новата рампа пред општина Прилеп, градот “забрзано” чекори по европскиот пат…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.