Колку само го лажеле во штаб (Видео)

Премиерот Зоран Заев на 4 дена до изборите прогнозираше 6 градоначалници за ВМРО-ДПМНЕ, наспроти 22 за СДСМ во првиот изборен круг…

Што се случи? Дали повторно помеша хоризонтала и вертикала, или добро го лажеле?


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.