Кога ќе отидеш во Германија без никакво знаење за мајсторски арбајтен (Урнебесно видео)

“Квалификуван” мајстор на дело. Видео кое со сигурност ќе ве засмее!

Погледнете:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.