“Керов продукција” од Прилеп со историски GIVEAWAY во свадбената индустрија – Eве за што станува збор!

4

Овој пат “Керов продукција” навистина направи огромен гест за целата македонска јавност, за кој вреди да им честитаме.

Со досега невидено најголем GIVEAWAY во свадбениот свет, кој некогаш се случил во Македонија.

Секоја чест!

Целиот процес на GIVEAWAY се одвива на ИНСТАГРАМ, па ви препорачуваме да се придружите на овој голем настан, следете ги правилата кои се во описот на објавата.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.