И после зошто цела Македонија оди за Нова година во Белград – Еве зошто! (ВИДЕО)

Спектакуларен дочек на Новата година во српската престолнина. И после не чудетете се зошто илјадници Македонци ја дочекуваат Новата година и празниците во Белград…
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.