“Зошто плачеш?” Путин излезе од претседателскиот автомобил и со еден потег го смири расплаканото девојче (Видео)

Рускиот претседател, Владимир Путин, излезе од претседателскиот автомобил за да се фотографира со едно мало девојче, кое започнало да плаче откако не успеално да направи селфи со него.

Путин излегол од автомобилот и покрај насобраниот народ направил една фотографија со девојчето.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.