Естрадата треба да учи од него: Познатиот пејач од Прилеп е позитива на денот (ВИДЕО)

Велат дека човек кој ги сака животните, ги сака и луѓето. Ако е така, тогаш нашиот естраден пејач Оливер Лозаноски е човек со големо срце.

Го начекавме како ги храни птиците на плоштадот “Методија Андонов-Ченто” во Прилеп и ужива во нивното присуство.

Секоја чест!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.