Големо обединување во Кривогаштани: Богданоски ги собра ветераните и најавува сигурна победа (Фото)

Кандидатот за градоначалник од ВМРО-ДПМНЕ за Кривогаштани, Александар Богданоски оствари средба со ветераните на партијата од населените места во оваа општина.

Богданоски успеа да ги сплоти сите партиски сили во оваа пелагониска општина и најавува сигурна победа во прв круг.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.