Гитарска работилница со Влатко Стефановски – галерија завршен ден

Успешно реализирана гитарската работилница  со Влатко Стефановски во просториите на спомен куќата на  Тоше Проески


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.