Во живо: Прв дел од мега интервјуто со Никола Груевски за “Инфомакс.мк”

Прв дел од мега интервјуто со екс премиерот Никола Груевски во живо на порталот “Инфомакс.мк”.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.