(ВИДЕО) 8-годишно девојче го изненади жирито, а тие гледаа со неверување

jmhj

Колку пати сте биле магепсани од страна на магионичарите?  За многу од триковите кои тие ги прават ние немаме објаснување.

Изи Симпсон е 8-годишно девојче кое од себе веќе гради бренд. Нејзин идол е Хермиона од серијалот „Хари Потер“. Во натпреварот за таленти таа успеа да го шокира жирито.

Погледнете како изгледаше нејзиниот настап:

 
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.