(ВИДЕО) Ќе ви одземат малку време, а ќе добиете совршени резултати

Совршени вежби за оние кои се во постојана трка со времето.

vezbi-2

Траат кратко, а ефектите од секојдневно вежбање се големи. Доколку се уште не сте подготвени за плажа, денеска е вистинскиот ден да го означите почетокот и да направите нешто за вас и вашето тело.

 
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.