(Видео) Чекај да видам што е ова…

Премиерот Ковачевски за време на првата заедничка литургија меѓу вселенскиот патријарх Ваертоломеј и Аргиепископот г.г. Стефан во Фанар, Истанбул…
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.