(Видео) “Цела Шутка Ес-Де-Ес” ечеше на “маршот за правда”

Вечерашното фијаско кое го доживеа владеачката СДСМ беше проследено и со комични моменти. “Цела Шутка ЕсДеЕс” ечеше на “маршот за правда”:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.