(Видео) Тренерот сакаше да ја замени, а таа му покажа cpeден пpcт

Женски ракомет во шведската лига

Голманката на шведскиот тим Кристијанштад, одби да биде заменета за време на изведување на седмерец од страна на противничката екипа.

Таа освен што не сакаше да седне на клупата, туки и му покажа среден прст на тренерот.

Погледнете:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.